Betmatik Ödeme Seçenekleri İşlem Süreleri

Betmatik Ödeme Seçenekleri İşlem Süreleri

Betmatik ödeme seçenekleri arasında yer alan banka havalesi sistemi ile çekim talebi vermeniz durumunda, sizlerin karşısına çıkacak süreç, 24 saat maksimum süre olarak ifade edilmiştir. Olağanüstü şartların yaşanmaması durumunda genelde en fazla 15 ile 120 dakika aralığında işlemler gerçekleşmekte olup, bahsedilen olağanüstü durumlar meydana geldiğinde, sürenin 24 saat olabileceği belirtilmiştir. Olağanüstü durumlar olarak bahsedilen hususlar ise, site içeriğinde üyelerin hesap bilgilerinin ve şahsi bilgilerinin doğrulama işlemleri, kamu resmi tatilleri ve bankaların çalışma saatleri olarak açıklanmıştır. Çekim işlemlerinde bahse konu süreler geçerli olmak ile birlikte, genelde 24 saat suresinin içerisinde çekim işleminin yapılmadığı, maksimum 60 dakika civarında işlemlerinin tamamlandığı görülmektedir.

betmatikgiris

Betmatik Ödeme Seçenekleri

Betmatik sitesine üye olanlar, site içeriğinde bulunan 6 farklı bölüm üzerinden kazanç elde etme şansına sahiptirler. Elde edilen kazançların geri çekilmesi konusunda kullanılan yöntemler ise, karşımıza Betmatik ödeme seçenekleri olarak çıkmaktadır. Üyelerin siteden elde ettikleri kazançları geri çekebilmesi için, öncelik ile genel kural ve şartlar bölümünde belirtilen, beşinci maddede yer alan ödemeler başlığı altındaki kuralları okumaları ve bu kurallar doğrultusunda hareket etmeleri gerekmektedir.

betmatik

Betmatik Ödeme Seçenekleri Kuralları Nelerdir?

Betmatik ödeme seçenekleri ile hesaplarınızdan kazançlarınızı geri almak istiyor iseniz, öncelikli olarak, hesabınıza en az bir kere para yatırmış olmanız gerekecektir. Yatırım işlemlerinde hesaplarınıza gönderdiğiniz paranın tamamını, bahis ya da oyun gruplarından bir tanesinde, çevrim işlemine tabi tutmak zorundasınız. Bu işlemler neticesinde, kazanç elde eder iseniz, bu kazançları geri alabilmeniz için kullanacağınız banka hesaplarının da size ait yani sizin isminize tanımlı hesaplardan oluşması gerekmektedir.

Soy isim tutsa dahi, başka birinin ismine para çekim talebi vermeniz mümkün değildir. Böyle bir talebi site yönetimine iletmiş olsanız bile, talepleriniz dikkate alınmayacak ve size ödeme yapılmayacaktır. Ayrıca yine bu kurallar içerisinde bulunan bir maddeye göre para yatırma formu üzerinde yer alan bilgilerin doğruluğundan üyeler sorumlu tutulmaktadır. Bu neden ile çekim talebi vermeden önce, doldurduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Para çekme işlemlerinde, forum açıldığında karşınıza gelen bankalardan herhangi bir tanesi ile para çekim işlemi yapabileceğinizi bilmelisiniz.

Betmatik Ödeme Seçenekleri Limitleri Nelerdir?

Betmatik ödeme seçenekleri içerisinde ya da para çekme seçenekleri içerisinde, banka havalesi sisteminin bulunduğu görülmektedir. Banka havalesi ile kazançlarınızı geri almak istiyor iseniz, verebileceğiniz çekim talebinin minimum seviyesinin 100 Türk lirası olduğunu bilmelisiniz. Daha az miktarlarda çekim talebi verir iseniz, site yönetimi bu talebinizi dikkate almayacak ve sizlere ödemeyi yapmayacaktır. Sitenin genel kural ve şartlarının beşinci maddesinde de belirtilen kurala göre, para çekme işlemlerinde, sınırsız para çekme talebinde bulunabilinmektedir şeklinde bir ifadenin olduğu görülmektedir. Bu ifadeye göre, üyeler elde ettikleri kazancın büyüklüğü ne olur ise olsu gün içerisinde bu kazançlarını geri alma şansına sahiptir.

Betmatik Ödeme Seçenekleri Ücretli mi?

Üye olmak isteyenler tarafından gündeme getirilen Betmatik ödeme seçenekleri ücretli mi? Sorusunun karşılığında, site yönetiminin net bir politikası ve tavrı bulunmaktadır. Bu izlenen yönteme göre, Betmatik sitesi ödemeler karşılığında üyelerinden herhangi bir komisyon almamaktadır. Verilen çekim talebinin miktarı her ne olur ise olsun, hiçbir şekilde üyelerden komisyon ya da kesinti yapılmamakta, elde edilen kazançlar net olarak üyelerin belirtmiş olduğu banka hesaplarına aktarılmaktadır. Ayrıca site yönetimi, üyelik işlemleri ile ilgili olarak da, herhangi bir kesinti, herhangi bir komisyon veya aidat ya da benzeri başlıklar altında hesap bakiyelerinden kesinti yapmamakta olup, üyelerin bu konuda farklı platformlarda gündeme gelen kesinti başlıklı paylaşımlara itibar etmemesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek